O ALFA PRIM

Firma Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM powstała 1 czerwca 2010 roku. Jej założycielem i prezesem jest Krzysztof Wostal – prowadzący szkolenia grupowe i indywidualne od 2000 roku. Naszym celem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat niepełnosprawności, a także szkolenie w nowoczesny, sposób osób z niepełnosprawnościami. Szkolenia prowadzone przez pracowników ALFA PRIM, dotyczą przede wszystkim: posługiwania się komputerem, komunikacji w języku migowym i obsługi niepełnosprawnych klientów. Można się na nich dowiedzieć:

  • jak może obsługiwać komputer, smartphon, osoba niewidoma lub słabowidząca
  • jak porozumieć się za pomocą różnych metod komunikacji takich jak np. alfabet Lorma, alfabet Braille’a czy naturalny język migowy
  • jak zachować się w stosunku do osób z różnymi niepełnosprawnościami
  • w jaki sposób efektywnie i profesjonalnie przeprowadzić obsługę klienta niepełnosprawnego.

Poza szkoleniami osób niepełnosprawnych z obsługi komputera, pomagamy poszerzać wiedzę także z zakresu rozwoju osobistego, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, poszukiwania pracy, czy pisania pism urzędowych.

Szkolenia prowadzone przez ALFA PRIM, zależnie od ich typu oraz grupy docelowej, odbywają się, albo w domu klienta, albo w odpowiednio oprzyrządowanych salach szkoleniowych.

Więcej informacji o historii firmy, jej pracownikach i osiągnięciach, można przeczytać na stronie internetowej ALFAPRIM.

Dane i adres firmy

Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM

Plac Grunwaldzki 8-10/103, 40-127 Katowice

tel.: 720 321 321, 32 786 94 03 (

<www.alfaprim.com.pl>

ALFA PRIM na Twitterze

ALFA PRIM na FaceBooku