Ibai z obsługą plików E-Pub, DOCX i HTML

Ukazała się nowa wersja oprogramowania notatnika Ibai.  Główną nowość stanowi wspomniana w tytule newsa możliwość otwierania i odczytywania plików w formacie E-Pub, DOCX oraz HTML, co pozwala na czytanie rozmaitych dokumentów i ogólnodostępnych książek.

Poza tym: dodano dział rozrywka, a w nim dwie gry: Sudoku, Chińczyk oraz akcesoria: zegar szachowy i kostkę do gry. Dodano

również funkcję IBAI-a jako urządzenia masowego.
Oznacza to, że po podłączeniu IBAI-a do komputera, jego karta SD lub pen drive podłączony do złącza USB IBAI-a będzie widziany, jako dysk zewnętrzny tego komputera. Dzięki temu uzyskano 4-krotny wzrost szybkości kopiowania plików pomiędzy komputerem, a kartą umieszczoną w IBAI-u..

Więcej informacji, również o tym, jak zaktualizować urządzenie, można znaleźć na stronach  Pomocy technicznej IBAI’a. W ogóle polecał cały dział zatytułowany Pomoc Techniczna, bo znaleźć tam możemy aktualizacje do wszystkich urządzeń sprzedawanych przez E.C.E., ale co jest pewną nowością, również można pobrać instrukcje obsługi np. do BrailleSense’a, różnych odtwarzaczy DAISY, , czy w reszcie wspomnianego IBaia.

 

Napisz odpowiedź